Kalenteri

Huom!

Voimisteluseuran kaikki tunnit ovat tauolla ainakin 13.4.2020 asti!
Seuraamme hallituksen ohjeistuksia ja päivitämme tilannetietoja seuran toiminnan osalta niiden mukaisesti!

Tarkemmat kisaohjeet löydät Kisaohjeet-välilehdeltä.
Tarkemmat harjoitusaikataulut näet alla olevasta kalenterista:

Kuukausi: Vuosi:
« Edellinen Helmikuu 2020 Seuraava »
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
          1
* Kilpailut: TanVoKilpailut: TanVo

TanVo Cup 2 Espoossa: Aura

2
* VALKYRIAVALKYRIA

Klo: 14:00

Harjoitukset Jyrängön koululla (3h)

* AURAAURA

Klo: 16:00

Harjoitukset Elämänkaaritalolla (2h)

3
* ADELYN JA LUNAADELYN JA LUNA

Klo: 17:30

Harjoitukset Vierumäen urheiluhallissa (2,5h)

* Naisten kuntojumppaNaisten kuntojumppa

Klo: 19:00

Harjoitukset Tommola-talon liikuntasalissa (1h)

4
* VALKYRIA KIDSVALKYRIA KIDS

Klo: 16:00

Harjoitukset Jyrängön koululla (3h)

* KOSMOSKOSMOS

Klo: 16:00

Harjoitukset Jyrängön koulun liikuntasalissa (2h)

* KOSMOS MINITKOSMOS MINIT

Klo: 16:30

Harjoitukset Jyrängön koulun liikuntasalissa (1h)

* INDIGOINDIGO

Klo: 17:30

Harjoitukset Tommola-talon liikuntasalissa (1,5h)

5
* ADELYNADELYN

Klo: 15:30

Harjoitukset Elämänkaaritalolla (2h)

* VALKYRIAVALKYRIA

Klo: 16:00

Harjoitukset Jyrängön koululla (3h)

* VALKYRIA KIDSVALKYRIA KIDS

Klo: 16:00

Harjoitukset Jyrängön koululla (3h)

* LUNALUNA

Klo: 17:30

Harjoitukset Elämänkaaritalolla (2,5h)

* INDIGOINDIGO

Klo: 18:30

Harjoitukset Jyrängön koulun liikuntasalissa (1,5h)

6
* VALKYRIAVALKYRIA

Klo: 16:00

Harjoitukset Vierumäen urheiluhallissa (3h)

* VALKYRIA KIDSVALKYRIA KIDS

Klo: 17:00

Harjoitukset Vierumäen urheiluhallissa (3h)

* KOSMOSKOSMOS

Klo: 18:00

Harjoitukset Jyrängön koulun liikuntasalissa (2h)

* KOSMOS MINITKOSMOS MINIT

Klo: 18:00

Harjoitukset Vierumäen urheiluhallissa (2h)

7
* LUNALUNA

Klo: 16:00

Harjoitukset jäähallin peilisalissa (2h)

* ADELYNADELYN

Klo: 17:30

Harjoitukset jäähallin peilisalissa (1,5h)

8
9
* VALKYRIAVALKYRIA

Klo: 14:00

Harjoitukset Jyrängön koululla (3h)

* AURAAURA

Klo: 16:00

Harjoitukset Elämänkaaritalolla (2h)

10
* ADELYN JA LUNAADELYN JA LUNA

Klo: 17:30

Harjoituksen Vierumäen urheiluhallissa (2,5h)

* Naisten kuntojumppaNaisten kuntojumppa

Klo: 19:00

Harjoitukset Tommola-talon liikuntasalissa (1h)

11
* VALKYRIA KIDSVALKYRIA KIDS

Klo: 16:00

Harjoitukset Jyrängön koululla (3h)

* KOSMOSKOSMOS

Klo: 16:00

Harjoitukset Jyrängön koulun liikuntasalissa (2h)

* KOSMOS MINITKOSMOS MINIT

Klo: 16:30

Harjoitukset Jyrängön koulun liikuntasalissa (1h)

* INDIGOINDIGO

Klo: 17:30

Harjoitukset Tommola-talon liikuntasalissa (1,5h)

12
* ADELYNADELYN

Klo: 15:30

Harjoitukset Elämänkaaritalolla (2h)

* VALKYRIAVALKYRIA

Klo: 16:00

Harjoitukset Jyrängön koululla (3h)

* VALKYRIA KIDSVALKYRIA KIDS

Klo: 16:00

Harjoitukset Jyrängön koululla (3h)

* LUNALUNA

Klo: 17:30

Harjoitukset Elämänkaaritalolla (2,5h)

* INDIGOINDIGO

Klo: 18:30

Harjoitukset Jyrängön koulun liikuntasalissa (1,5h)

13
* VALKYRIAVALKYRIA

Klo: 16:00

Harjoitukset Vierumäen urheiluhallissa (3h)

* VALKYRIA KIDSVALKYRIA KIDS

Klo: 17:00

Harjoitukset Vierumäen urheiluhallissa (3h)

* KOSMOSKOSMOS

Klo: 18:00

Harjoitukset Vierumäen urheiluhallissa (2h)

* KOSMOS MINITKOSMOS MINIT

Klo: 18:00

Harjoitukset Vierumäen urheiluhallissa (2h)

14
* LUNALUNA

Klo: 16:00

Harjoitukset jäähallin peilisalissa (2h)

* ADELYNADELYN

Klo: 17:30

Harjoitukset jäähallin peilisalissa (1,5h)

15
16
* VALKYRIAVALKYRIA

Klo: 14:00

Harjoitukset Jyrängön koululla (3h)

* AURAAURA

Klo: 16:00

Harjoitukset Elämänkaaritalolla (2h)

17
* ADELYN JA LUNAADELYN JA LUNA

Klo: 17:30

Harjoitukset Vierumäen urheiluhallissa (2,5h)

* Naisten kuntojumppaNaisten kuntojumppa

Klo: 19:00

Harjoitukset Tommola-talon liikuntasalissa (1h)

18
* VALKYRIA KIDSVALKYRIA KIDS

Klo: 16:00

Harjoitukset Jyrängön koululla (3h)

* KOSMOSKOSMOS

Klo: 16:00

Harjoitukset Jyrängön koulun liikuntasalissa (2h)

* KOSMOS MINITKOSMOS MINIT

Klo: 16:30

Harjoitukset Jyrängön koulun liikuntasalissa (1h)

* INGIDOINGIDO

Klo: 17:30

Harjoitukset Tommola-talon liikuntasalissa (1,5h)

19
* ADELYNADELYN

Klo: 15:30

Harjoitukset Elämänkaaritalolla (2h)

* VALKYRIAVALKYRIA

Klo: 16:00

Harjoitukset Jyrängön koululla (3h)

* VALKYRIA KIDSVALKYRIA KIDS

Klo: 16:00

Harjoitukset Jyrängön koululla (3h)

* LUNALUNA

Klo: 17:30

Harjoitukset Elämänkaaritalolla (2,5h)

* INDIGOINDIGO

Klo: 18:30

Harjoitukset Jyrängön koulun liikuntasalissa (1,5h)

20
* VALKYRIAVALKYRIA

Klo: 16:00

Harjoitukset Vierumäen urheiluhallissa (3h)

* VALKYRIA KIDSVALKYRIA KIDS

Klo: 17:00

Harjoitukset Vierumäen urheiluhallissa (3h)

* KOSMOSKOSMOS

Klo: 18:00

Harjoitukset Vierumäen urheiluhallissa (2h)

* KOSMOS MINITKOSMOS MINIT

Klo: 18:00

Harjoitukset Vierumäen urheiluhallissa (2h)

21
* LUNALUNA

Klo: 16:00

Harjoitukset jäähallin peilisalissa (2h)

* ADELYNADELYN

Klo: 17:30

Harjoitukset jäähallin peilisalissa (1,5h)

22
23
* VALKYRIAVALKYRIA

Klo: 14:00

Harjoitukset Jyrängön koululla (3h)

24
25
26
27
28
29