Kalenteri

Huom!

Voimisteluseuran kaikki tunnit ovat tauolla ainakin 13.4.2020 asti!
Seuraamme hallituksen ohjeistuksia ja päivitämme tilannetietoja seuran toiminnan osalta niiden mukaisesti!

Tarkemmat kisaohjeet löydät Kisaohjeet-välilehdeltä.
Tarkemmat harjoitusaikataulut näet alla olevasta kalenterista:

Kuukausi: Vuosi:
« Edellinen Huhtikuu 2020 Seuraava »
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
    1
* AdelynAdelyn

Klo: 15:30

Harjoitukset (2h) Elämänkaaritalolla

* Valkyria KidsValkyria Kids

Klo: 16:00

Harjoitukset (3h) Jyrängön koulun liikuntasalissa

* LunaLuna

Klo: 17:30

Harjoitukset (2,5h) Elämänkaaritalolla

* IndigoIndigo

Klo: 18:30

Harjoitukset (1,5 h) Jyrängön koulun liikuntasalissa

2
* Valkyria KidsValkyria Kids

Klo: 17:00

Harjoitukset (3h) Vierumäen urheiluhallissa

* Kosmos minit ja KosmosKosmos minit ja Kosmos

Klo: 18:00

Harjoitukset (2h) Vierumäen urheiluhallissa

3
* LunaLuna

Klo: 16:00

Harjoitukset (2h) Jäähallin peilisalissa

* AdelynAdelyn

Klo: 17:30

Harjoitukset (1,5h) Jäähallin peilisalissa

4
* Kilpailut: TanVoKilpailut: TanVo

TanVo Cup 3 Lappeenrannassa: Aura

5
* Kilpailut: JVKilpailut: JV

SC Vantaa Cup Vantaalla: Adelyn, Luna ja Valkyria

6
* Adelyn ja LunaAdelyn ja Luna

Klo: 17:30

Harjoitukset (2,5 h) Vierumäen urheiluhallissa

7
* KosmosKosmos

Klo: 16:00

Harjoitukset (2h) Jyrängön koulun liikuntasalissa

* Valkyria KidsValkyria Kids

Klo: 16:00

Harjoitukset (3h) Jyrängön koulun liikuntasalissa

* Kosmos minitKosmos minit

Klo: 16:30

Harjoitukset (1h) Jyrängön koulun liikuntasalissa

* Temppikoulu ATemppikoulu A

Klo: 17:00

Harjoitukset Elämänkaaritalolla klo 17.00-17.45

* IndigoIndigo

Klo: 17:30

Harjoitukset (1,5 h)Tommola-talon liikuntasalissa

* Temppukoulu BTemppukoulu B

Klo: 17:45

Harjoitukset Elämänkaaritalolla klo 17.45-18.30

8
* Valkyria KidsValkyria Kids

Klo: 16:00

Harjoitukset (3h) Jyrängön koulun liikuntasalissa

* IndigoIndigo

Klo: 18:30

Harjoitukset (1,5 h) Jyrängön koulun liikuntasalissa

9
* Valkyria KidsValkyria Kids

Klo: 16:00

Harjoitukset (3h) Vierumäen urheiluhallissa

* Kosmos minit ja KosmosKosmos minit ja Kosmos

Klo: 18:00

Harjoitukset (2h) Vierumäen urheiluhallissa

10
11
12
13
14
* KosmosKosmos

Klo: 16:00

Harjoitukset (2h) Jyrängön koulun liikuntasalissa

* Valkyria KidsValkyria Kids

Klo: 16:00

Harjoitukset (3h) Jyrängön koulun liikuntasalissa

* Kosmos minitKosmos minit

Klo: 16:30

Harjoitukset (1h) Jyrängön koulun liikuntasalissa

* Temppukoulu ATemppukoulu A

Klo: 17:00

Harjoitukset Elämänkaaritalolla klo 17.00-17.45

* IndigoIndigo

Klo: 17:30

Harjoitukset (1,5 h)Tommola-talon liikuntasalissa

* Temppukoulu BTemppukoulu B

Klo: 17:45

Harjoitukset Elämänkaaritalolla klo 17.45-18.30

15
* AdelynAdelyn

Klo: 15:30

Harjoitukset (2h) Elämänkaaritalolla

* Valkyria KidsValkyria Kids

Klo: 16:00

Harjoitukset (3h) Jyrängön koulun liikuntasalissa

* LunaLuna

Klo: 17:30

Harjoitukset (2,5h) Elämänkaaritalolla

* IndigoIndigo

Klo: 18:30

Harjoitukset (1,5 h) Jyrängön koulun liikuntasalissa

16
* Valkyria KidsValkyria Kids

Klo: 17:00

Harjoitukset (3h) Vierumäen urheiluhallissa

* Kosmos minit ja KosmosKosmos minit ja Kosmos

Klo: 18:00

Harjoitukset (2h) Vierumäen urheiluhallissa

17
* LunaLuna

Klo: 16:00

Harjoitukset (2h) Jäähallin peilisalissa

* AdelynAdelyn

Klo: 17:30

Harjoitukset (1,5h) Jäähallin peilisalissa

18
19
20
* Adelyn ja LunaAdelyn ja Luna

Klo: 17:30

Harjoitukset (2,5 h) Vierumäen urheiluhallissa

21
* KosmosKosmos

Klo: 16:00

Harjoitukset (2h) Jyrängön koulun liikuntasalissa

* Valkyria KidsValkyria Kids

Klo: 16:00

Harjoitukset (3h) Jyrängön koulun liikuntasalissa

* Kosmos minitKosmos minit

Klo: 16:30

Harjoitukset (1h) Jyrängön koulun liikuntasalissa

* Temppukoulu ATemppukoulu A

Klo: 17:00

Harjoitukset Elämänkaaritalolla klo 17.00-17.45

* IndigoIndigo

Klo: 17:30

Harjoitukset (1,5 h)Tommola-talon liikuntasalissa

* Temppukoulu BTemppukoulu B

Klo: 17:45

Harjoitukset Elämänkaaritalolla klo 17.45-18.30

22
* AdelynAdelyn

Klo: 15:30

Harjoitukset (2h) Elämänkaaritalolla

* Valkyria KidsValkyria Kids

Klo: 16:00

Harjoitukset (3h) Jyrängön koulun liikuntasalissa

* LunaLuna

Klo: 17:30

Harjoitukset (2,5h) Elämänkaaritalolla

* IndigoIndigo

Klo: 18:30

Harjoitukset (1,5 h) Jyrängön koulun liikuntasalissa

23
* Valkyria KidsValkyria Kids

Klo: 17:00

Harjoitukset (3h) Vierumäen urheiluhallissa

* Kosmos minit ja KosmosKosmos minit ja Kosmos

Klo: 18:00

Harjoitukset (2h) Vierumäen urheiluhallissa

24
* LunaLuna

Klo: 16:00

Harjoitukset (2h) Jäähallin peilisalissa

* AdelynAdelyn

Klo: 17:30

Harjoitukset (1,5h) Jäähallin peilisalissa

25
26
27
* Adelyn ja LunaAdelyn ja Luna

Klo: 17:30

Harjoitukset (2,5 h) Vierumäen urheiluhallissa

28
* Kosmos minitKosmos minit

Klo: 16:00

Harjoitukset (1h) Jyrängön koulun liikuntasalissa

* KosmosKosmos

Klo: 16:00

Harjoitukset (2h) Jyrängön koulun liikuntasalissa

* Valkyria KidsValkyria Kids

Klo: 16:00

Harjoitukset (3h) Jyrängön koulun liikuntasalissa

* Kosmos minitKosmos minit

Klo: 16:30

Harjoitukset (1h) Jyrängön koulun liikuntasalissa

* Temppukoulu ATemppukoulu A

Klo: 17:00

Harjoitukset Elämänkaaritalolla klo 17.00-17.45

* IndigoIndigo

Klo: 17:30

Harjoitukset (1,5 h)Tommola-talon liikuntasalissa

* Temppukoulu BTemppukoulu B

Klo: 17:45

Harjoitukset Elämänkaaritalolla klo 17.45-18.30

29
30
* Valkyria KidsValkyria Kids

Klo: 17:00

Harjoitukset (3h) Vierumäen urheiluhallissa

* Kosmos minit ja KosmosKosmos minit ja Kosmos

Klo: 18:00

Harjoitukset (2h) Vierumäen urheiluhallissa